Tepelné čerpadlo, fotovoltaika, rekuperace – Liberec

Snížit energetickou náročnost budovy je úkol nejednoho člověka. Díky tomuto kroku bude peněženka doslova jásat. Bydlení v Liberci či blízkém okolí města nepatří k nejlevnějším, což může tepelné čerpadlo, fotovoltaická elektrárna nebo rekuperace změnit. Aby vás úsporné opatření nestálo moc, pomůžeme vám. Specializujeme se totiž na Liberec a okolí v rámci poradenství, realizace a také vyřízení dotací. Díky získání dotace z programu Nová zelená úsporám se pořizovací cena zařízení citelně sníží (až o 50% způsobilých nákladů).

Tepelné čerpadlo v Liberci?

Zajišťujeme poradenství při výběru tepelného čerpadla, jeho následnou realizaci a i získání a vyřízení dotace, která v tomto případě není vůbec nízká. Tepelné čerpadlo je jedním z úsporných opatření, které vede k trvalému snížení spotřeby energetické náročnosti rodinného domu. I díky tepelnému čerpadlu můžete snížit náklady spojené s bydlením v Liberci nebo blízkém okolí.

Bonusem či výhodou tepelného čerpadla je především to, že v létě tepelné čerpadlo chladí a v zimě topí. Je navíc velice účinné a může se napojit na solární, respektive fotovoltaickou technologii. Tím však výhody tepelného čerpadla nekončí. Další z nich však poznejte sami.

Jaké jsou výhody tepelného čerpadla:
- V létě chladí, v zimě topí
- Úsporný provoz
- Vynikající účinnost
- Možnost napojení na solární a fotovoltaickou technologii

Fotovoltaika (solární elektrárna) v Liberci?

Nebuďte závislí na dodávkách elektrické energie! Staňte se po velkou část roku plně soběstačnými, investujte do solárních panelů, které vám budou produkovat solární energii, z níž můžete čerpat. Je to ekologický způsob, který navíc sníží náklady spojené s energiemi a bydlením celkově. Díky této vlastnosti je fotovoltaika podporována státem. Lze na ni získat dotaci, která se může dotknout až 50% pořizovacích nákladů. Dotaci je možné získat z programu Nová zelená úsporám, který má na svědomí Ministerstvo životního prostředí ČR a který spravuje Státní fond životního prostředí České republiky.

Jaké jsou výhody fotovoltaiky:
- Využívání obnovitelných zdrojů
- Soběstačnost po velkou část roku
- Snížení nákladů na energie
- Možnost získat dotaci

Rekuperace v Liberci a okolí?

Zajišťujeme také rekuperaci, a to od samotného poradenství až po realizaci a vyřízení dotace. Rekuperační jednotky jsou bezesporu skvělým úsporným opatřením, které nejen, že šetří životní prostředí a které zároveň šetří naši peněženku, ale kromě toho prospívá našemu zdraví. Vzduch, který projde skrze rekuperaci zvenčí, je totiž nejen chladivý, ale také vyčištěný. Nenachází se v něm žádné alergeny, bacily nebo vlhkost, která zapříčiní plísně, jichž se člověk velice těžko zbavuje.

Díky rekuperačním jednotkám, které fungují na velice snadném principu, se nejen, že sníží energetická náročnost budovy, ale také se budete radovat ze zdravějšího spánku a vyvarujete se mnohým nemocem.

Výhody rekuperace:
- Spokojenější spánek
- Domácnost bez bacilů
- Větrání bez hluku
- Domov bez alergenů

Kdo mi vyřídí dotace?

Dotační program Nová zelená úsporám už funguje nějaký ten pátek. Ti, kteří se rozhodli investovat do úsporného opatření tak mohou výrazně snížit pořizovací cenu těchto zařízení. Jelikož lze získat finanční příspěvek do konce roku 2021, není nad tím dobré váhat. Jelikož jsme specialisty na vyřizování dotací, rádi vám pomůžeme získat a zajistit dotaci, která ušetří váš rodinný rozpočet.

Kde působíme kromě Liberce?
Působíme v celé ČR, nejen v Liberci, ale i také třeba v Praze, Brně, v Olomouci, Ostravě nebo Hradci Králové. Pomůžeme vám však i v jiných koutech Česka, a to například v Teplicích nebo Děčíně či Plzni.

na začátek stránky