Kde působíme

Zvažujte investování do nového tepelného čerpadla nebo jste přesvědčeni o tom, že potřebujete fotovoltaickou elektrárnu z důvodu snížení energií? Nebo snad plánujete rekonstruovat celou domácnost, při čemž investujete do nových oken, jelikož skrze ně v zimě táhlo? Či snad chcete snížit energetickou náročnost rodinného domu jiným způsobem? Ať už je to tak či onak, pravděpodobně chcete kvůli blížícímu se pořízení nových úsporných opatření požádat o dotaci z dotačního programu Nová zelená úsporám. Potřebujete však pomoc, jelikož si nevíte rady s vyplněním žádosti, se sháněním potřebných dokumentů nebo s odesláním požadavku? Poradíme vám!

Působíme v celé České republice, proto vám nabízíme pomocnou ruku.

Dotaci společně vyřídíme a zajistíme, ať už bydlíte v Praze, Brně, Opavě, Ostravě nebo třeba v Olomouci, Uherském Hradišti, Jihlavě a Plzni. Postaráme se vám o ni i když pocházíte z jiného koutu České republiky, a to například z Kladna, Pardubic, Ústí nad Orlicí nebo Českých Budějovic a Zlína.

Napiště nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním a uchováváním vámi poskytnutých osobních údajů společnosti Orfina consulting, a.s. Údaje nebudou zpřístupněny ani poskytnuty jiným subjektům. Máte právo přístupu ke svým osobním údajům, právo na jejich opravu, doplnění, blokování nebo likvidaci, jakož i další práva stanovená nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů.

na začátek stránky