Tepelné čerpadlo, fotovoltaika, rekuperace – České Budějovice

Zvažujete koupi tepelného čerpadla, fotovoltaické elektrárny nebo rekuperace v Českých Budějovicích? Nezapomeňte na to, že se jedná o úsporná opatření, tudíž na ně lze získat dotaci z programu Nová zelená úsporám. Díky finančnímu příspěvku z dotačního programu se rapidně a znatelně sníží pořizovací cena zmíněných úsporných opatření. Pokud si nejste jistí tím, jak o dotaci požádat, obraťte se na nás. Jsme totiž specialisté a v Českých Budějovicích poskytujeme poradenství, realizaci a pomáháme s vyřizováním dotací.

Tepelné čerpadlo v Českých Budějovicích?

Jak snížit náklady spojené s bydlením v Českých Budějovicích? Jde to snadno - stačí investovat do tepelného čerpadla, na které se navíc nyní vztahuje i dotace z programu Nová zelená úsporám. Pokud patříte k lidem, kteří chtějí snížit energetickou náročnost rodinného domu, nad tepelným čerpadlem byste neměli váhat. Dotace se totiž vztahuje na jakýkoli druh tepelného čerpadla, a to tedy jak na tepelné čerpadlo vzduch voda, tak na tepelné čerpadlo vzduch vzduch, voda voda nebo tepelné čerpadlo země voda.

K výhodám tepelného čerpadla však nepatří jen úspora energií, ale také ekologický provoz nebo celoroční využití. V létě může tepelné čerpadlo fungovat například jako levná klimatizace.

Jaké jsou výhody tepelného čerpadla:
- Možnost získat dotaci
- Ekologický provoz
- Levná klimatizace
- Celoroční využití

Fotovoltaika (solární elektrárna) v Českých Budějovicích?

Fotovoltaické elektrárny jsou bezesporu skvělou investicí do budoucna, která bude v pozdějších letech výdělečná. Řada lidí však ohrnuje nad pořizovací cenou nos. Pamatujte však na to, že nyní můžete získat nemalou dotaci na fotovoltaiku, která klidně může snížit pořizovací cenu fotovoltaické elektrárny až o 50% způsobilých nákladů. Pokud o dotaci požádáte, sníží se tím také doba návratnosti investice. Ta se zhruba odhaduje na osm až dvacet let.

Fotovoltaika s sebou však nese celou řadu výhod. Patří k nim především energetická soběstačnost, také vysoká spolehlivost nebo nízké náklady na údržbu. Také stojí za zmínku dlouhá životnost (solární panely vydrží i několik desítek let) a taktéž to, že se jedná o ochranu proti výpadku dodávky elektřiny.

Jaké jsou výhody fotovoltaiky:
- Energetická soběstačnost
- Vysoká spolehlivost
- Nízké náklady na údržbu
- Ochrana proti výpadku dodávky elektřiny

Rekuperace v Praze a Českých Budějovicích?

Rekuperace vzduchu se v současné době využívá prakticky ve všech objektech nezávisle na tom, jestli se jedná o rodinné domy, bazény, průmyslové stavby nebo o občanské stavby. Tomuto velkému zájmu o rekuperační jednotky se však nemůžeme divit, přece jen se jedná o způsob, jak snížit energetickou náročnost budovy. Jelikož se jedná o úsporné zařízení, je možné získat na rekuperační jednotku dotaci z programu Nová zelená úsporám, která rozhodně nebude zanedbatelná - naopak. Dotace jsou udělovány v poměrně vysoké výši, což rozhodně oceníte.

Rekuperace slibuje vyčištěný vzduchu, čímž se vzduch zbaví bacilů, alergenů i zbytečné vlhkosti, která vede ke vzniku plísní.

Výhody rekuperace:
- Nízká spotřeba rekuperačních jednotek
- Méně bacilů = méně nemocí
- Odsávání cigaretového kouře
- Řízené větrání

Kdo mi vyřídí dotace?

Dotační program Nová zelená úsporám nabízí lidem, kteří chtějí snížit energetickou náročnost rodinného domu, finanční příspěvek. O ten lze požádat dokonce elektronickou formou. Abyste se však do žádostí nezamotali, obraťte se na nás. Jsme specialisty na vyřizování dotací. Zajistíme dotaci, která znatelně sníží pořizovací cenu fotovoltaiky, rekuperace i tepelného čerpadla.

Kde působíme kromě Českých Budějovic?
Působíme v celé ČR, nejen ve zmiňovaných Českých Budějovicích. Pomůžeme vám jak v Praze, tak v Brně, Ostravě, v Olomouci, také v Hradci Králové, Ústí nad Labem, Teplicích nebo Děčíně či jinde v ČR.

na začátek stránky