Tepelné čerpadlo, fotovoltaika, rekuperace – Hradec Králové

Chcete snížit energetickou náročnost rodinného domu, ve kterém žijete? Nechcete tolik platit za bydlení v Hradci Králové nebo v blízkém okolí tohoto města? Investujte do tepelného čerpadla, fotovoltaických elektráren nebo do rekuperace, což jsou úsporná opatření, na která se vztahuje dotace z programu Nová zelená úsporám. Se získáním dotace vám pomůžeme, přece jen jsme specialisté na vyřízení dotací. Také poskytujeme poradenství i realizaci ve zmíněné lokalitě, tedy v Hradci Králové a nejbližším okolí.

Tepelné čerpadlo v Hradci Králové?

Život v Hradci Králové rozhodně není nejlevnější. Snižte proto své náklady spojené s bydlením a investujte do tepelného čerpadla, na které je nyní možnost získat nemalou dotaci z programu Nová zelená úsporám. O dotaci je možné požádat do konce roku 2021 a rádi vám s ní pomůžeme.

Tepelné čerpadlo přinese vaší domácnosti řadu výhod. K nim patří především šetření přírodních zdrojů nebo možnost fungování jako klimatizace, což oceníte především v letních měsících, kdy bude horko klepat na vaše okna. Za zmínku stojí také brzká návratnost investice, a to především v případě, že se podaří získat finanční příspěvek od státu.

Jaké jsou výhody tepelného čerpadla:
- Šetření přírodních zdrojů
- Možnost fungování jako klimatizace
- Brzká návratnost investice
- Dlouhá životnost

Fotovoltaika (solární elektrárna) v Hradci Králové?

Solární elektrárna v Hradci Králové? Proč ne? Pokud chcete snížit energetickou náročnost rodinného domu, rozhodně byste neměli nad solární elektrárnou váhat. A to zejména nyní ne, když je možnost získat nemalou dotaci na fotovoltaiku. Dotace se udělují z programu Nová zelená úsporám a pomohou snížit pořizovací cenu fotovoltaiky až o 50% způsobilých nákladů, což je opravdu velká suma.

Fotovoltaika s sebou přinese řadu výhod. Vůbec první výhodou je úspora. Ta může být opravdu znatelná, a to především v budoucnu, kdy se investice vrátí a fotovoltaická elektrárna začne vydělávat. Kromě toho nedojde k žádnému znečištění ovzduší. Při výrobě solární energie nedochází k vypouštění emisí.

Jaké jsou výhody fotovoltaiky:
- Úspora
- Žádné vypouštění emisí
- Využívání obnovitelných zdrojů
- Žádné znečišťování ovzduší

Rekuperace v Hradci Králové a okolí?

Jak docílit toho, aby došlo ke snížení energetických ztrát? Jak si zajistit spokojenější spánek? Jak pročistit vzduch v interiérech? To jsou otázky, na které je jenom jedno jediné řešení, a tím je rekuperace v Hradci Králové. Rekuperační jednotky jsou úsporným opatřením, které uspoří až třicet procent tepla. Díky tomu, že vzduch zvenčí prochází filtrem a vyměňuje se s teplým, vydýchaným vnitřním vzduchem, putuje do interiéru vzduch bez bacilů, alergenů nebo bez zbytečné vlhkosti a hluku, což se při klasickém větrání s pomocí otevření oken nikdy nestane. Rekuperace tak prospívá nejen alergikům a astmatikům, ale také lidem, kteří mají problémy se spánkem nebo kterým vadí při větrání hluk zvenčí.

Výhody rekuperace:
- Zdravý spánek
- Úspora tepla
- Domov bez bacilů
- Domov bez alergenů

Kdo mi vyřídí dotace?

Díky dotačnímu programu Nová zelená úsporám můžete získat nemalý finanční příspěvek vztahující se na pořízení úsporného zařízení. Na fotovoltaickou elektrárnu můžete získat například i 50% způsobilých nákladů, což opravdu není zanedbatelná suma.

Nevíte si rady s žádostí o dotaci? Přemýšlíte nad tím, jak ji poslat nebo jak to udělat, aby byla schválená? Pomůžeme vám. Jsme specialisté na vyřizování dotací, pomůžeme vám ji zajistit, aby koupě úsporného zařízení tak rapidně nezasáhla do vašeho rodinného rozpočtu. Nezapomeňte, že díky finančnímu příspěvku se také sníží doba návratnosti investice.

Kde působíme kromě Hradce Králové?
Působíme nejen v Hradci Králové, ale v celé České republice. Podáváme pomocnou roku od Prahy, Brna nebo Zlína, přes Olomouc, Ostravu a Opavu až po Teplice, Děčín a Ústí nad Labem.

na začátek stránky