Tepelné čerpadlo, fotovoltaika, rekuperace – Pardubice

Potřebujete snížit energetickou náročnost rodinného domu? Nechcete už víckrát doplácet na energiích? Investujte do úsporného opatření. Do této kategorie se řadí například tepelné čerpadlo, fotovoltaická elektrárna nebo rekuperační jednotka. A velkým štěstím je, že se na ně aktuálně vztahuje dotace, která může být opravdu vysoká. Stačí o ni požádat, ostatně s tím vám pomůžeme. Jsme totiž specialisté na Pardubice a okolí v rámci poradenství, realizace a také vyřízení dotací, které potěší především váš rodinný rozpočet. Kromě toho také planetu, která díky úsporným opatřením nebude tak znečišťována.

Tepelné čerpadlo v Pardubicích?

Chcete zlevnit život v Pardubicích? Chcete trochu ušetřit na bydlení v Pardubicích nebo v blízkém okolí tohoto krásného města? Jak jsme zmínili, vyplatí se investovat do úsporných opatření, která mohou rapidně snížit energetickou náročnost rodinného domu. Tímto úsporným opatřením se rozumí například i tepelné čerpadlo, které funguje na jednoduchém principu, a sice z jednoho místa bere teplo a předává ho na místo jiné.

Podle toho, odkud se teplo bere a kam se teplo dává, se dělí tepelná čerpadla na několik druhů (například na tepelné čerpadlo vzduch voda, voda voda, vzduch vzduch nebo země voda). Na všechny druhy tepelných čerpadel se nyní vztahuje dotace z programu Nová zelená úsporám.

Jaké jsou výhody tepelného čerpadla:
- Úspora nákladů
- Rychlá návratnost investice
- Nenáročné na prostor
- Využití obnovitelných zdrojů

Fotovoltaika (solární elektrárna) v Pardubicích?

Solární elektrárny jsou v současné době velmi podporovány státem. Svědčí o tom například možnost získat dotaci z programu Nová zelená úsporám. Dotační program funguje už nějaký ten pátek a o dotaci na solární panely můžete požádat až do konce roku 2021. Pokud to uděláte, rázem se sníží pořizovací cena fotovoltaické elektrárny a také se sníží i návratnost investice. A samozřejmě pamatujte i na to, že dojde ke snížení energetické náročnosti budovy. To je ostatně ta největší výhoda solární elektrárny.

K dalším výhodám fotovoltaiky patří například žádné náklady spojené s výrobou energie ze slunce. A jelikož je energie získávána ze slunce, nemusíte se obávat toho, že znečistíte ovzduší CO2, které bývá vypouštěné do ovzduší ve chvíli, kdy dochází k výrobě elektrické energie.

Jaké jsou výhody fotovoltaiky:
- Žádné náklady na výrobu energie ze slunce
- Pojistka proti zvýšení cen elektřiny
- Využívání obnovitelného zdroje
- Šetrnost k životnímu prostředí

Rekuperace v Pardubicích a okolí?

Zajišťujeme také rekuperaci, a to od samotného poradenství až po realizaci a vyřízení dotace. Rekuperace je další úsporné opatření, ve kterém se vymění vydýchaný vnitřní vzduch s čerstvým venkovním vzduchem, který se v rekuperační jednotce čistí. Do interiéru tak přijde bez zbytečných alergenů, prachu, pachu, bez bacilů a dalších nepříjemností a škodlivin. Jinými slovy lze říct, že rekuperace rovná se zdravé bydlení.

Výhody rekuperace:
- Pro alergiky a astmatiky
- Udržení stabilní teploty
- Úspora energie
- Zvýšení kvality vzduchu

Kdo mi vyřídí dotace?

Jsme specialisté na vyřizování dotací, proto pomůžeme i vám získat finanční příspěvek z programu Nová zelená úsporám, který rapidně sníží pořizovací cenu úsporných opatření, jako je tepelné čerpadlo, fotovoltaická elektrárna nebo rekuperační jednotka. Dotační program Nová zelená úsporám jednorázovým finančním prostředkem pomáhá všem, kteří se rozhodli pro instalaci úsporného opatření, čímž došlo nejen k úspoře rodinných financí, ale také tímto krokem došlo k výraznému šetření životního prostředí, jež je bohužel v posledních letech nadmíru znečišťováno.

Kde působíme kromě Pardubic?
Pomoc vám však nenabízíme jenom v Pardubicích, ale po celé republice. Působíme totiž v celé ČR, tedy jak v Praze nebo v Brně, tak také v Olomouci, Ostravě, Liberci, také působíme v Mostě, Hradci Králové, v Teplicích, Děčíně nebo Zlíně či Kladně a Českých Budějovicích.

na začátek stránky