Tepelné čerpadlo, fotovoltaika, rekuperace – Ústí nad Labem

Uvažujete nad pořízením tepelného čerpadla, fotovoltaické elektrárny nebo rekuperace v Ústí nad Labem nebo v blízkém okolí zmíněného města? V takovém případě byste se měli obrátit na nás. Jsme totiž specialisty na tuto lokalitu a poskytujeme poradenství, realizaci i vyřizujeme dotace, které lze na úsporná opatření získat z programu Nová zelená úsporám. Pokud chcete snížit energetickou náročnost domácnosti a ušetřit tedy na bydlení v Ústí nad Labem, pro jaké úsporné opatření se rozhodnete?

Tepelné čerpadlo v Ústí nad Labem?

Tepelné čerpadlo s sebou nese celou řadu výhod. K těm hlavním patří především úspora nákladů. Pokud chcete ušetřit za bydlení v Ústí nad Labem, pak je tepelné čerpadlo jednou z možností, jak toho dosáhnout. Navíc lze na tepelné čerpadlo získat dotaci, která se může dostat na citelné částky. A díky dotaci se návratnost investice rapidně sníží.

Kromě rychlé návratnosti investice a možnosti získat dotaci je další výhodou také to, že je tepelné čerpadlo nenáročné na prostor a že využívá obnovitelné zdroje.

Aktuálně je na trhu rovnou několik druhů tepelných čerpadel. Jednotlivé druhy se liší především tím, jak fungují, respektive odkud berou teplo a kam teplo předávají. Například v případě tepelného čerpadla vzduch voda platí, že teplo se bere ze vzduchu a používá se k ohřevu vody.

Jaké jsou výhody tepelného čerpadla:
- Úspora nákladů
- Rychlá návratnost investice
- Nenáročné na prostor
- Využití obnovitelných zdrojů

Fotovoltaika (solární elektrárna) v Ústí nad Labem?

Fotovoltaika v Ústí nad Labem? To rozhodně není špatný nápad! Pokud chcete snížit energetickou náročnost rodinného domu, neměli byste nad fotovoltaikou dlouho váhat. Jedná se o jedno z úsporných opatření, na které se navíc aktuálně vztahuje dotace z programu Nová zelená úsporám, v rámci kterého je možné získat dotaci ve výši až 50% způsobilých nákladů.

S instalací solárních panelů na střechu vašeho rodinného domu přijde i celá řada výhod. Patří k nim bezpečnost, ekonomičnost, také spolehlivost nebo soběstačnost (rázem přestanete být závislými na dodávkách elektrické energie). Kromě toho jsou fotovoltaické elektrárny jistou pojistkou proti zdražování elektřiny.

Jaké jsou výhody fotovoltaiky:
- Bezpečnost
- Ekonomičnost
- Spolehlivost
- Soběstačnost

Rekuperace v Ústí nad Labem a okolí?

Co všechno může obstarat rekuperace? Rekuperace toho umí opravdu hodně. Jedná se o úsporné opatření, které umí snížit spotřebu tepla až o třicet procent. Zajišťuje a udržuje stabilní teplotu v interiérech. Kromě toho zvyšuje kvalitu vzduchu, a to především tak, že venkovní vzduch pročišťuje dřív, než ho pustí do interiéru. Domácnost je tak rázem bez prachu, pylu, bez zbytečně vysoké vlhkosti a roztočů, také bez bacilů. Rázem tak žijete ve zdravé domácnosti, ve které se dobře cítí i alergici a astmatici. Díky zdravějšímu vzduchu v domácnosti se také zlepší kvalita spánku.

Výhody rekuperace:
- Zvýšení kvality vzduchu
- Omezení tepelných ztrát
- Udržení stabilní vlhkosti
- Udržení stabilní teploty

Kdo mi vyřídí dotace?

Jsme specialisté na vyřizování dotací, které lze získat z programu Nová zelená úsporám. Dotační program funguje už nějaký ten pátek a vy tak máte možnost rapidně snížit pořizovací cenu úsporného opatření (u fotovoltaické elektrárny lze získat dokonce až 50% ze způsobilých nákladů, což není nízká suma). Dotační program Nová zelená úsporám tímto pomáhá všem, kteří se rozhodli snížit spotřebu energií a tím prospět životnímu prostředí a planetě, na které žijeme.

Kde působíme kromě Ústí nad Labem?
Působíme v celé ČR, nejen v Ústí nad Labem. Podáme vám tedy pomocnou ruku jak v Praze a Brně, tak také ve Zlíně, Teplicích, Děčíně, Hradci Králové nebo v Olomouci, Ostravě a Opavě.

na začátek stránky