Tepelné čerpadlo, fotovoltaika, rekuperace – Havířov

Uvažujete nad pořízením tepelného čerpadla, fotovoltaické elektrárny nebo rekuperace ve městě Havířov či v blízkém okolí Havířova? Jsme specialisty na zmíněnou lokalitu a pomůžeme tak s poradenstvím, realizací a samozřejmě také s vyřízením dotací, které se na úsporná opatření vztahují. Dotace lze získat z programu Nová zelená úsporám a požádat o ně lze do konce roku 2021. Využijte proto šance a rapidně snižte pořizovací cenu úsporných opatření. Například u fotovoltaických elektráren se může jednat o dotaci ve výši až 50% způsobilých nákladů.

Tepelné čerpadlo v Havířově?

Tepelné čerpadlo v Havířově? To je rozhodně skvělý nápad! Je to jedno z mnoha úsporných opatření, které zajistí nižší spotřebu energií na rodinném domě. Pokud tedy chcete snížit energetickou náročnost budovy, pokud už nikdy víc nechcete doplácet na energiích, nad tepelným čerpadlem dlouho neuvažujte. Dotace se vztahuje na všechny druhy tepelných čerpadel, tudíž nezáleží na tom, jestli si pořídíte tepelné čerpadlo země voda, kdy se bere teplo ze země a slouží k ohřevu vody, nebo se rozhodnete pro tepelné čerpadlo vzduch vzduch.

Stejně tak platí, že dotaci z programu Nová zelená úsporám je možné získat na jakékoli značky tepelného čerpadla, tedy jak na značku Viessmann nebo Daikin, tak na značku Nibe nebo Panasocin.

Jaké jsou výhody tepelného čerpadla:
- Dlouhá životnost
- Návratnost investice do deseti let
- Možnost připojit se k fotovoltaice
- Možnost instalace do nových i starších domů

Fotovoltaika (solární elektrárna) v Havířově?

Solární panely mohou sídlit i na vaší střeše. Jedná se o jedno z úsporných opatření, které vede ke snížení energetické náročnosti rodinného domu. V poslední době je fotovoltaika výrazně podporována státem. Důkazem toho je fakt, že lze stále požádat o dotaci z programu Nová zelená úsporám, která může činit až 50% způsobilých nákladů.

Fotovoltaické elektrárny s sebou přináší řadu výhod. Patří k nim bezpečnost, úspornost, ekonomičnost, ekologičnost a samozřejmě také soběstačnost. Po větší část roku se nebudete muset spoléhat na dodávku elektrické energie, tudíž se vám nedotkne ani zdražování elektřiny.

Jaké jsou výhody fotovoltaiky:
- Bezpečnost
- Ekonomičnost
- Ekologičnost
- Soběstačnost

Rekuperace v Havířově a okolí?

Rekuperace se dnes využívá prakticky ve všech objektech, a to tedy jak v rodinných domech, tak v průmyslových nebo občanských objektech, v bazénech... Popularita rekuperačních jednotek roste díky tomu, že se jedná o úsporná opatření vedoucí ke snížení energetické náročnosti budov. Pokud chcete také ušetřit za teplo (úspora tepla se může dotknout až třiceti procent), neváhejte a investujte do rekuperace. Nyní lze navíc získat dotaci z programu Nová zelená úsporám, a to až do konce roku 2021.

Při výběru rekuperace se snažte najít takovou jednotku, která bude mít nejvyšší účinnost. K nejkvalitnějším a nejspolehlivějším rekuperačním jednotkám patří především ty s účinností od 60-90%.

Výhody rekuperace:
- Odsávání cigaretového kouře
- Domácnost bez plísní, vlhka, bacilů a roztočů
- Zdravější spaní
- Nízká hlučnost rekuperačních jednotek

Kdo mi vyřídí dotace?

Jsme specialisté na vyřizování dotací. Pomůžeme vám zajistit dotaci z programu Nová zelená úsporám, díky kterému máte možnost rapidně snížit pořizovací cenu úsporných opatření, jako je fotovoltaika, rekuperace nebo tepelné čerpadlo. Všechna zmíněná úsporná opatření stojí za znatelným snížením energetické náročnosti rodinného domu. Ušetřete i vy na bydlení v Havířově, když stát podává pomocnou ruku.

Kde působíme kromě Havířova?
Působíme v celé ČR, nejen ve zmiňovaném Havířově. Pomůžeme vám jak v Praze, tak v Brně, Ostravě, v Olomouci, také v Hradci Králové, Ústí nad Labem, v Kladně, Mostě, Teplicích nebo Děčíně či jinde v ČR.

na začátek stránky