Tepelné čerpadlo, fotovoltaika, rekuperace – Olomouc

Chcete ušetřit za bydlení v Olomouci nebo v blízkém okolí města? Lze to díky fotovoltaické elektrárně, tepelnému čerpadlu či díky rekuperační jednotce, se kterou se ušetří až 30% tepla. Jelikož zmíněná zařízení jsou úspornými opatřeními, vztahuje se na ně dotace z programu Nová zelená úsporám. Požádejte i vy o dotaci, která rapidně sníží jejich pořizovací cenu. Nevíte, jak na to? Pomůžeme vám! Specializujeme se na Olomouc a okolí v rámci poradenství, realizace a vyřízení dotací.

Tepelné čerpadlo v Olomouci?

Tepelné čerpadlo je v současné době možností, jak snížit energetickou náročnost domácnosti, respektive rodinného domu. Díky této vlastnosti je možné získat na tepelné čerpadlo dotaci, a to nezávisle na tom, jestli jste se rozhodli investovat do tepelného čerpadla vzduch vzduch nebo voda voda. Na každý druh tepelného čerpadla se dotace vztahuje, přece jen každý druh tepelného čerpadla může rapidně snížit zmiňovanou energetickou náročnost budovy, čímž se prospěje životnímu prostředí, v němž žijeme.

Při výběru tepelného čerpadla narazíte nejen na různé druhy tohoto úsporného opatření, ale kromě toho narazíte také na různé značky tepelných čerpadel. Mezi oblíbenými, spolehlivými a kvalitními značkami najdeme například tepelné čerpadlo Nibe, Daikin, tepelná čerpadla Panasonic, Viessman nebo Mitsubishi.

Jaké jsou výhody tepelného čerpadla:
- Ekonomické vytápění domu
- Nízká sazba za elektřinu
- Krátká doba návratnosti investice
- Dotace

Fotovoltaika (solární elektrárna) v Olomouci?

Fotovoltaické elektrárny jsou zejména v posledních letech státem velmi podporované. Důvodem toho je především možnost získat dotaci, která může sáhnout až na 50% pořizovacích nákladů. Rázem se tak pořizovací cena fotovoltaiky mění na sympatickou a příznivou, tudíž už nic nebrání v tom, abyste se stali po velkou část roku plně soběstačnými a nezávislými na dodávce elektrické energie.

Fotovoltaika je navíc jeden ze způsobů, jak prospět životnímu prostředí kolem nás. Při výrobě solární energie totiž nedochází k produkci CO2, který našemu prostředí škodí. Kromě toho jsou solární panely spolehlivé, s dlouhou životností, bezpečné a jejich instalace na střechu rodinného domu je velmi snadná a rychlá.

Jaké jsou výhody fotovoltaiky:
- Spolehlivost
- Dlouhá životnost
- Bezpečnost
- Rychlá instalace

Rekuperace v Olomouci a okolí?

Chcete mít domácnost plnou čerstvého vzduchu? Nemusíte otvírat okna a společně s čerstvým vzduchem si do domova pouštět hluk z ulice a bacily, alergeny nebo vlhkost. Ideálním řešením je rekuperace čili řízené větrání, které se vám v Olomouci může rozhodně hodit. Nejen, že rekuperace sníží náklady spojené s teplem, ale také posílí vaše zdraví, zbaví vás plísní a zajistí kvalitní a spokojený spánek.

Jelikož se jedná o úsporné opatření, nemusíte si dělat starosti kvůli vyšší pořizovací ceně. Je zde totiž možnost získat dotaci čili jednorázový finanční příspěvek.

Výhody rekuperace:
- Odsávání pachů
- Spaní bez hluku
- Úspora tepla
- Domov bez plísní

Kdo mi vyřídí dotace?

Jsme specialisté na vyřizování dotací. Pomůžeme vám zajistit a získat finanční příspěvek, a to díky programu Nová zelená úsporám. Program nabízí finanční výpomoc všem, kteří se rozhodnou pro snížení energetické náročnosti rodinného domu. To vede nejen k plnější peněžence, ale především k šetření životního prostředí. Příspěvky mohou dosáhnout velkých sum, mohou být až ve výši 50% způsobilých nákladů.

Kde působíme kromě Olomouce?
Nepůsobíme však jen v Olomouci, ale také v celé České republice. Se získáním dotace vám tak pomůžeme v Brně, Ostravě, v Praze, také v Plzni, v Liberci, Teplicích, Pardubicích i Českých Budějovicích a jinde.

na začátek stránky