Tepelné čerpadlo

Tepelné čerpadlo Daikin

Jak snížit energetickou náročnost rodinného domu? Způsobů je celá spousta! Jedním z nich je instalace tepelného čerpadla do své domácnosti. Jenže pro které se rozhodnout? Jasným favoritem je tepelné čerpadlo Daikin, na které si taktéž lze vzít dotaci z programu Nová zelená úsporám. Můžete tak ušetřit ne tisíce, ale rovnou desetitisíce korun, které se pojí s pořizovacími náklady tohoto úsporného opatření. Společnost Daikin se už dlouhá léta věnuje vývoji nejen tepelných čerpadel, ale také výrobě chladících zařízení. Používají se nejmodernější technologie, které z výrobku dělají skutečně kvalitní produkt, jenž se pyšní nejen efektivním provozem, ale taktéž úsporou energie a perfektním fungováním.

Tepelné čerpadlo Daikin vytopí i ochladí

Hledáte společníka do své domácnosti, který vám pomůže nejen s ohříváním, ale na druhou stranu také s chlazením? Tepelné čerpadlo Daikin je v tomto případě tím nejlepším parťákem! Jedná se o úsporné řešení nejen pro vytápění, ale také pro chlazení (či naopak ohřev) užitkové vody.

Nemusíte se úspornému opatření stranit, pakliže zrovna nebydlíte v novém, moderním příbytku. Jedná se o skvělou volbu i do starších objektů, jež v nedávné době prošly rekonstrukcí. Při instalaci do staršího domu se budou muset možná jen upravit rozvody vody, ovšem i tak se sem hodí.

Jaké tepelné čerpadlo si do svého příbytku pořídíte vy?

V posledních letech je velice oblíbené hlavně tepelné čerpadlo vzduch-voda, které funguje na velmi jednoduchém principu. Dalo by se říct, že je to taková klimatizace fungující na opačné bázi. Teplo se v tomto případě bere z venkovního vzduchu, posléze se teplo jednotkou dostává do topné či užitkové vody, kterou efektivně ohřívá. Celý proces se poté opakuje dokola.

Zajišťujeme tepelná čerpadla nejen značky Daikin. Pomůžeme vám s výběrem a zajistíme i následnou realizaci, případně vám poradíme s vyřizováním dotace. Ulevte své peněžence i planetě a snižte energetickou náročnost vašeho domu.

Zpět na tepelná čerpadla

Napiště nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním a uchováváním vámi poskytnutých osobních údajů společnosti Orfina consulting, a.s. Údaje nebudou zpřístupněny ani poskytnuty jiným subjektům. Máte právo přístupu ke svým osobním údajům, právo na jejich opravu, doplnění, blokování nebo likvidaci, jakož i další práva stanovená nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů.

na začátek stránky