Tepelné čerpadlo

Tepelné čerpadlo Mitsubishi

Nízké provozní náklady, snížení energetické náročnosti rodinného domu, uživatelský komfort a šetrnost k životnímu prostředí. Přesně takto lze definovat tepelné čerpadlo Mitsubishi, které patří k tomu nejlepšímu na trhu. Mitsubishi Electric je japonská společnost specializující se na tepelná čerpadla už několik dlouhých let. Za ta léta, co působí na trhu, vznikla taková, jimž se konkurence nemůže rovnat. Vsaďte na kvalitu prověřenou časem i vy.

Tepelná čerpadla do každého domova

Podle posledních průzkumů zájem o tepelná čerpadla roste, a to doslova raketovým tempem. Lidé hledají úspornější alternativy klasického otopného systému, která by navíc neměla takový negativní dopad na životní prostředí. Ti, kteří po takovém zařízení pátrají, se poté sejdou v jednom bodě - u tepelných čerpadel, které splňuje veškeré požadavky.

Tepelné čerpadlo Mitsubishi nevypouští do vzduchu žádné toxické nebo nebezpečné látky. Zároveň nespaluje žádná fosilní paliva, ale funguje na jednoduchém principu, kdy odebírá teplo ze vzduchu, vody nebo ze země. V současné době jsou tepelná čerpadla japonské společnosti známé tím, že udrží celých sto procent topného výkonu až do mínus patnácti stupňů. Tepelné čerpadlo je tak schopné topit opravdu efektivně, a to i při ještě nižších hodnotách, jež ukazuje teploměr.

Užívejte si levné teplo domova

Ještě donedávna si lidé mysleli, že teplo domova "leze" zásadně do peněz. Jenže není tomu tak. Teplo domova vám nemusí rapidně zvýšit náklady spojené s energiemi rodinného domu. Tepelné čerpadlo vás naopak dělá méně závislým na dodavatelích energií.

Tepelné čerpadlo Mitsubishi je určeno pro jakoukoli domácnost. Nezáleží na tom, jestli se jedná o novostavbu, o zrekonstruovaný příbytek nebo o starší dům, v němž potřebujete vyměnit starý otopný systém za nový.

Zpět na tepelná čerpadla

Napiště nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním a uchováváním vámi poskytnutých osobních údajů společnosti Orfina consulting, a.s. Údaje nebudou zpřístupněny ani poskytnuty jiným subjektům. Máte právo přístupu ke svým osobním údajům, právo na jejich opravu, doplnění, blokování nebo likvidaci, jakož i další práva stanovená nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů.

na začátek stránky