Tepelné čerpadlo

Tepelné čerpadlo Viessmann

Když domy, tak jedině nízkoenergetické. To je nyní pravidlo, kterým se musí lidé chtějící si postavit vlastní bydlení řídit. Naštěstí takových úsporných opatření snižujících energetickou náročnost domu existuje celá řada. Mezi nimi se nachází i tepelná čerpadla, která uspoří nemalé náklady spojené s energiemi spotřebovanými rodinným domem. Za vyzkoušení stojí tepelné čerpadlo Viessmann, jež patří k tomu nejlepšímu a nejkvalitnějšímu na trhu.

I na tepelné čerpadlo Viessmann se vztahuje dotace, a to nemalá. Z dotačního programu Nová zelená úsporám je možné získat finanční příspěvek rovnající se až padesáti procentům způsobilých výdajů. Proč tedy nad ekologickou investicí váhat?

Tepelné čerpadlo Viessmann na trhu už od roku 1976

Říkáte si, že pokud budete investovat do tepelného čerpadla, tak že musí být opravdu kvalitní? Značka Viessmann je zárukou kvality! Vývoji a výrobě tepelných čerpadel se společnost zabývá už od roku 1976. Staňte se i vy majitelem úsporného opatření značky, za kterou se zaručíme.

Princip tepelných čerpadel je stejný jako v případě tepelných čerpadel jiné společnosti. Teplo se bere ze vzduchu, země nebo vody a teplonosným médiem se dostává do interiéru, kde slouží buď k vytápění, nebo k ohřívání, respektive ochlazování vody.

V současné době je k dostání několik druhů tepelných čerpadel, mezi které patří tepelné čerpadlo vzduch/voda nebo země/voda.

Výhodou je nejen vysoká úspora nákladů

Tepelné čerpadlo je úsporné opatření. Jeho hlavní výhodou však není jenom vysoká úspora nákladů, ale také rychlá návratnost počáteční investice, dále možnost fungování jako klimatizace nebo možnost připojit se k fotovoltaické elektrárně.

Pořiďte si tepelné čerpadlo Viessmann i vy a získejte naň dotaci z dotačního programu Nová zelená úsporám. Pomůžeme vám s tím, stačí nás kontaktovat.

Nesledujte při srovnávání značek tepelných čerpadel jen topný faktor a dívejte se i na specifikace konkrétního výrobce, hlučnost, záruka a třeba i celkový eko systém, který může výrobce zajistit a propojit s jedinou mobilní aplikací a tím jednoduchého ovládání.

Zpět na tepelná čerpadla

Napiště nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním a uchováváním vámi poskytnutých osobních údajů společnosti Orfina consulting, a.s. Údaje nebudou zpřístupněny ani poskytnuty jiným subjektům. Máte právo přístupu ke svým osobním údajům, právo na jejich opravu, doplnění, blokování nebo likvidaci, jakož i další práva stanovená nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů.

na začátek stránky